custom-banner

Zámočník (Ref. č.: 12-10-43566)

Informácie o pracovnom mieste

- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojov a zariadení, - vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení, - spolupráca pri výkone odborných prehliadok a revízií a následná spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov, - asistenčná činnosť pri inštalácií nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení, - optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení, - spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi.

Benefity a ďalšie výhody:

- kvartálne bonusy zamestnanecké výrobky, - príspevky zo sociálneho fondu, - vitamínové balíčky, - príspevok do DDS a iné.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba, - VZV, viazanie bremien a práca vo výškach, žeriavnicky preukaz, - základné znalosti práce s PC, - ochota pracovať nadčas, ak to situácia vyžaduje, - tímový hráč.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj / Zámočník
Dátum zverejnenia: 25.05.2024

Iné možnosti práce