Umývač/detailer motorových vozidiel v 5* autoumyvárni s kariérnym rastom

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Umývanie vozidiel je krásne remeslo! Vaša hlava si oddýchne a denne ju zaplavia hormóny šťastia z dobre vykonanej práce. Nie je to sedavá práca. Vďaka tomu dostane Vaše telo primeraný denný pohyb a zostane tak dlho zdravé a v dobrej fyzickej kondícii.

Stereotyp u nás rozhodne nečakajte! Vďaka tejto práci si môžete zašoférovať rôzne zaujímavé mašiny od starých veteránov až po superluxusné Ferrari, Rolls Royce alebo Bugatti Veyron.

Stane sa z Vás skutočný odborník! V našom podniku vykonávame komplexnú starostlivosť a čistenie osobných motorových vozidiel každého druhu. Snažíme sa naše remeslo robiť najkvalitnejšie ako vieme. Získate kvalitné zručnosti od klasického čistenia, 5 krokovej dekontaminácie laku, voskovania kvalitnými pastami, tepovania až po komplexný detailing. V prípade záujmu Vás radi vyškolíme aj na leštenie vozidiel.

Kariérny rast garantovaný! Ak Vás baví práca s ľuďmi, môžete si u nás vyskúšať manažérsku pozíciu - manažéra zmeny a vstúpiť tak do sveta manažmentu. Šancu dáme každému, kto sa na to bude cítiť a prejaví aspoň trošku zodpovednosti a dobrého prístupu k ľuďom. Vedúci zmeny má na starosti chod celej prevádzky, pracuje so zákazníkmi a vedie tím ľudí od 4 do 10 členov. Vďaka tomu získate naozaj drahocenné zručnosti z manažmentu, s prácou s ľuďmi a predajné zručnosti v teréne so skutočnými zákazníkmi.

Táto práca je vhodná pre každého, koho nebaví sedieť celý deň na zadku, chce vstávať do práce s radosťou a chce sa do práce tešiť na celodennú zábavu s kolegami na zmene. :)

V prípade, že sa v tejto ponuke nájdete, nedajte sa prebehnúť niekým iným a dajte nám obratom vedieť. :) Od nás si na oplátku za to nájdete vo výplatnej obálke 1000,- EUR v čistom spolu s preplatenými obedmi. :)

Benefity a ďalšie výhody:

- vynikajúca pracovná atmosféra a dobrý pracovný kolektív,
- férový prístup od nadriadených,
- práca v príjemnom a vykurovanom prostredí
- možnosť umývania a voskovania vlastného vozidla zdarma
- variabilný pracovný čas
- spravodlivé a nadpriemerné platové ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu (manažér smeny)

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám prosím životopis na e-mailovú adresu a my sa Vám telefonicky v každom prípade ozveme. :-)

Všeobecne požadované znalosti:

- dobrá povaha a dobrá nálada
- vzťah k automobilom
- zmysel pre detail
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- prirodzená komunikatívnosť
- chuť vytvárať zákazníkom úsmev na tvári

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  základné vzdelanie
 • Vhodné pre absolventov:
  Áno
 • Vhodné pre mladistvého:
  Áno
 • Vodičský preukaz:
  B