custom-banner

Mzdový účtovník/účtovníčka (Ref. č.: 12-7-43562)

Informácie o pracovnom mieste

- vykonáva prácu v oblasti spracovávania mzdovej agendy a miezd po vecnej stránke v súlade s platnými predpismi a normami - vykonáva praktické uplatňovanie platných právnych predpisov zdravotného, nemocenského, dôchodkového poistenia, daňových a mzdových predpisov - výpočet mzdy vrátane odvodov na sociálne a zdravotné poistenie - výpočet dane vrátane ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti - potvrdenia o príjme, vrátane výplatných pások - výpočet a evidencia nemocenských dávok, spracovanie stravného - vypracováva potrebné mzdové a štatistické výkazy a zabezpečuje ich distribúciu v zmysle predpisov - denné vyhodnocovanie dochádzky zamestnancov - príprava výkazov pre SP, ZP - uzávierky, posielanie výkazov - príprava daňových hlásení - ročné hlásenia - príprava podkladov pre účtovníctvo spoločnosti - komunikácia so SP, ZP - príprava tabuliek, týždenných, mesačných a iných analýzi

Benefity a ďalšie výhody:

- K základnej mzde prislúcha: 40 EUR- dochádzkový bonus - Po skúšobnej dobe – nárok na kvartálny bonus do 300 EUR - Po 6 mesiacoch- nárok na 13. Mzdu (50% základnej mzdy- dovolenkové) a 14.mzdu (50 % základnej mzdy – vianočné)

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom), - prax v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky, - skúsenosť so SAP výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo / Mzdový účtovník
Dátum zverejnenia: 23.05.2024

Iné možnosti práce