Zamestnanec pre príjem zásielok na pošte integrovaného podaja - Pošta Bratislava 12

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

 • Miesto práce:
  Tomášikova 54, 832 70 Bratislava
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  stupeň náročnosti 2, TT 3, Možnosť mesačného zárobku až do výšky 980 €/brutto; základná mesačná mzda 900 €/brutto s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy 80 €/brutto mesačne.
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

Vykonávanie činností na rampe pošty integrovaného podaja – najmä vykladanie zásielok z dopravných prostriedkov pomocou technických zariadení, preberanie zásielok, triedenie zásielok podľa druhov, kontrolovanie zasielacích podmienok a tarify, snímanie čiarových kódov na balíkoch, príjem nezapísaných zásielok a ich výprava na HSS, presúvanie zapísaných zásielok podľa druhov na jednotlivé pracoviská pre príjem zásielok, výprava zapísaných zásielok, skladovanie a vedenie dennej evidencie vypravených aj vrátených paliet a vracanie paliet podávateľom, vedenie stanovenej evidencie a pod. Vykonávanie činností na pracoviskách pre príjem zapísaných zásielok na pošte integrovaného podaja s bezhotovostnou úhradou za službu – najmä prijímanie zapísaných zásielok, vykonávanie činností súvisiacich s bezhotovostnou úhradou za službu, kontrolovanie dokladov a výplatného, vedenie stanovenej evidencie zásielok, vypracovanie podkladov pre fakturáciu, vedenie pomocnej štatistiky, výprava zásielok.

Informácie pre uchádzača:

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
Bezúhonnosť
Spoľahlivosť
Presnosť
Písomný prejav
Slovný prejav
Schopnosť vyjadrovania
Fyzická záťaž

Požadovaná odborná prax:
Nevyžaduje sa

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
Základné ovládanie výpočtovej techniky

Úroveň znalosti cudzieho jazyka:
Nevyžaduje sa

Administratívne zručnosti:
Nevyžaduje sa

Vodičské oprávnenie:
Nevyžaduje sa

Špeciálne zručnosti:
Nevyžaduje sa

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  stredoškolské bez maturity