custom-banner

CNC pracovník, zabezpečená doprava, skvelý plat (Ref. č.: 115-18-43541)

Informácie o pracovnom mieste

Ak máš skúsenosti v strojárskej výrobe je to veľká výhoda, pokiaľ nie a rád/a sa priučíš, máme skvelú ponuku: - obsluha strojov, - výroba komponentov do dúchadiel, - práca 3 - 4 zmeny, - vhodné pre mužov aj ženy. Miesto výkonu práce je Beluša, zabezpečená doprava. V prípade ďalších otázok volajte na 0911 050 678.

Benefity a ďalšie výhody:

- zabezpečená doprava z Považskej Bystrice, Púchova, Dubnice nad Váhom, Ilavy, - mzda od 6-7,50 € brutto/hodina, - osobné ohodnotenie, - variabilná zložka, - príspevok za sťažené prostredie, - dochádzkový bonus od 50-90€, - príplatky nad rámec ZP, - obedy, finančný príspevok zamestnávateľa.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

- čítanie z technickej dokumentácie výhodou, - strojárska prax výhodou, - samostatnosť, - manuálna zručnosť, - ochota pracovať na zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj / Frézár, sústružník
Dátum zverejnenia: 21.07.2024

Iné možnosti práce