custom-banner

Si technicky zdatný strojár? Pracuj u nás za 1600€/mes s nástupným bonusom 1000€ (Ref. č.: 6-10-43536)

Informácie o pracovnom mieste

* nastavovanie parametrov podľa návodu na linke * kontrola vstupného materiálu * obsluha zariadení podľa výkresovej dokumentácie a kontrolného plánu * kontola kvality * práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)

Benefity a ďalšie výhody:

1600€ mesačne - výsledná mzda cca 1200€ netto( mzda je hodinová) nástupný bonus 500€+500€ -základná mzda 6,03€/hod+ kvalifikačný bonus+individuálny bonus po skúšobnej dobe+50€ príspevok na dochádzanie do práce

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

* ukončené strojárenske vzdelanie * prípadne prax v danom odbore * čítanie výkresovej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj / Frézár, sústružník
Dátum zverejnenia: 21.07.2024

Iné možnosti práce