Špecialista podpory aplikácií

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa súčasťou nášho tímu a budujte s nami značku, ktorá prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti. Ak radi komunikujete a teší Vás spokojný zákazník, nebojíte sa hľadať nové riešenia a baví Vás nastavovanie a konfigurácia komplexných systémov, ste u nás na správnom mieste.   Čo Vás na tejto pozícii čaká? * podpora používateľov a administrácia / konfigurácia CORE systému polikliník ProCare * flexibilné riešenie požiadaviek so zadávateľmi - lekári, zdravotné sestry, polikliniky, obchod a iné úseky * dohliadať na správny chod systému a upozorňovať na možné riziká prevádzky a chyby systému * riešiť otázky, incidenty a evidovať podnety na zlepšenie funkcionalít * zadávať a riešiť zmenové požiadavky v spolupráci s business analytikom * komunikovať s dodávateľmi   * tvoriť návody pre používateľov a participovať na školeniach * spoluvytvárať testovacie scenáre a vykonávať funkčné a akceptačné testovanie * podieľať sa na nasadzovaní nových verzií systému   Čo od Vás očakávame: * SŠ / VŠ vzdelanie s IT zameraním, či technický smer * minimálne 1-ročná skúsenosť na podobnej pozícii * užívateľká znalosť MS Office * analytické myslenie * výborné komunikačné zručnosti * schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy a hľadať riešenia

Ponúkaný plat

1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou, ponúkame možnosť pracovať v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť a zároveň možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete zdravotníckych zariadení v strednej Európe. Okrem toho sa môžete tešiť na:
- odborný a osobnostný rast
- stabilné zamestnanie
- príjemné pracovné prostredie
- školenia a vzdelávanie
- zamestnanecké aktivity
- ďalšie benefity zamerané na zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pozícia zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie