Assembly Engineer junior / senior

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pre nášho klienta v oblasti automobilového priemyslu hľadáme nového člena teamu, ktorý hľadá príležitosť rozvíjať svoje schopnosti ako Inžinier asemblážnych strojov a je otvorený pracovať na nových projektov a kariérne rásť.

    Vašou úlohou bude:
    • pripravovať technické špecifikácie prístrojov, strojov a zariadení, ktoré sa používajú vo výrobe (SMT a asemblážne linky),
    • zameriavať sa na riadenie montážnych procesov a zabezpečiť, že výrobky sú zostavené správne a v súlade s návrhom,
    • garantovať dochvíľnosť vyrobenia a dodržiavanie rozpočtov,
    • spolupracovať a komunikovať s teamom a inžiniermi na optimalizácii montážnych operácií a zabezpečení, že výrobné procesy sú efektívne,
    • identifikovať možnosti skrátenia časov výrobného cyklu,
    • spracovávanie investičných dokumentov, FMEA, PPAP,
    • spolupráca s R&D tímom a s Európskym priemyselným teamom.

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Najnižšia hranica pre juniorného kandidáta - výsledná mzda bude posúdená na základe seniority kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    • práca s high-tech systémami a komponentmi,
    • príspevok na dochádzanie do práce (vybrané destinácie),
    • bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách,
    • Multisport karta, Datart zľava,
    • program rozvoja zamestnancov: kurzy pre seba rozvoj (technické, soft skills, jazyky),
    • Suggestion system,
    • Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie),
    • Trainee program pre študentov,
    • Referral program,
    • práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti,
    • ostatné benefity budú odprezentované počas pohovoru.

    Termín nástupu do práce

    Dohodou/ASAP

    Termín ukončenia výberového konania

    30.4.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - zodpovedný, cieľavedomý, precízny, odolný voči stresu, flexibilný
    - skúsenosti s elektrotechnickou, asemblažnou výrobou v automobilovom odvetví
    - AutoCad a iné podobné programy
    - schopnosť čítať technickú dokumentáciu (machanickú a elektrickú)
    - skúsenosti s PLC, Vision systemy, pneumatickými a senzorickými systémemi, manipulatory a roboty, skrutkovacie zariadenia
    - nástroje riešenia problémov a nástroje neustáleho zlepšovania
    - SAP, ePIM
    - OHSAS, IATF, VDA a specifické požiadvky zákazníkov,
    - Kvalitatívne nástroje FMEA, P-FMEA, PPAP, control plan.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno