Vaša práca
je naším poslaním.

Zriaďovač strojov v stabilnej spoločosti priamo v Nitre!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra; Hlohovec, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky,

- udržiavanie chodu strojov v predpísaných znakoch kvality počas pracovných zmien,

- kontrola výrobkov, zaznamenávanie parametrov do príslušnej dokumentácie.

- NUTNÁ znalosť čítania technickej dokumentácie a aktívnej práce s ňou

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

Priemerná mesačná mzda 1400 - 1700 € obsahuje základnú zložku mzdy (1100 €) + príplatky, prémie, bonusy.

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť zaškolenia v materskej firme v Nemecku
- stabilné pracovné miesto s dobrým kolektívom
- mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl.mzdy)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,87 €/hod.)
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- každoročná valorizácia tarifných miezd
- zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
- zvýhodnený príspevok na stravovanie (stravný lístok v hodnote 5,85 € za doplatok 1,50 €)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- flexibilita

- spoľahlivosť

- samostatnosť

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie