custom-banner

Nastavovač výrobnej linky SMT/THT (Ref. č.: 100-18-43528)

Informácie o pracovnom mieste

Ako Technik výrobnej linky SMT/THT budete vykonávať : - rutinnú a preventívnu údržbu, - inštaláciu nového zariadenia, - obsluha výrobnej linky SMT/THT, - odstraňovať poruchy pri zásahoch na výrobných linkách (SMT/THT), - optimalizovať výrobný proces, Vašou zodpovednosťou bude zníženie prestojov na výrobných linkách, zlepšenie efektivity, a redukovanie porúch. Miesto výkonu práce : Trnava, CT Park Zavar.

Benefity a ďalšie výhody:

- stravné 88€/mes.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- prax na podobnej pozícií nutná (SMT), - vyhláška §21 výhodou, - technické myslenie, - zodpovednosť a spoľahlivosť, - anglický jazyk

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Technik
Dátum zverejnenia: 21.05.2024

Iné možnosti práce