Referent/ka pre správu ciest III. a IV. kategórie

3359025 - Odborný pracovník verejnej správy pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie

Pracovná oblasť: Samospráva

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Činnosti, ktorými Vás budeme u nás zamestnávať:
 výkon obhliadok v teréne a riešenie opráv ciest III. a IV. triedy v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto,
 výkon správy ciest III. a IV. triedy v správe mestskej časti Bratislava- Nové Mesto,
 kontrola plánu údržby a opráv,
 spracovanie štatistických údajov,
 vydávanie stanovísk a podmienok v rámci kompetencií správcu miestnych ciest k projektom organizácie dopravy, k zvláštnemu užívaniu komunikácií, k dopravným stavbám a pod.,
 riešenie nevyhnutných opatrení na odvrátenie ohrozenia miestnych ciest, premávky na nich a ich údržby,
 vypracovávanie plánu bežných opráv miestnych ciest v mestskej časti,
 zabezpečenie tvorby objednávok, odsúhlasenie a kontrola vykonaných prác,
 zabezpečenie pasportizácie dopravného značenia a ďalších súčastí miestnych ciest,
 riešenie problémov, podnetov pri výkone správy miestnych ciest,
 komunikácia a spolupráca s orgánmi verejnej správy, policajným zborom a dodávateľmi.

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 12

Počet hodín za týždeň: 37.5

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 500 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Ponúkané výhody: odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy:
- za mesiac apríl vo výške až do 50% funkčného platu,
- za mesiac september vo výške až do 50% funkčného platu,
 13. plat vo výške 100% funkčného platu v zmysle kolektívnej zmluvy,
 5 dní dovolenky navyše,
 37,5-hodinový týždenný pracovný čas,
 4 dni sick day,
 stravné lístky v hodnote 6,50 €,
 50% úhrada z ceny ročnej električenky,
 príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 85 € mesačne,

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Ďalšie požiadavky stredoškolské vzdelanie s maturitou, výhodou v odbore stavebníctva/staviteľstva,  vhodné aj pre absolventov,  orientácia v príslušnej legislatíve,  zručnosti pri práci s PC a balíkom Microsoft Office,  skúsenosť s prácou v samospráve a s aplikáciami verejnej správy je pre nás výhodou,  samostatnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, komunikačné schopnosti, osobné a morálne predpoklady, zodpovednosť a precíznosť,  konštruktívna schopnosť pracovať v tíme, schopnosť riešiť konflikty, empatia, schopnosť sebareflexie a aktívny prístup k práci.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mestská časť Bratislava - Nové Mesto

Pozícia / odvetvie: Štátna a verejná správa / Referent / Sociálny pracovník
Dátum zverejnenia: 23.03.2024

Iné možnosti práce