Technik/technička údržby

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trnavský kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pre nadnárodného klienta v oblasti výroby komponentov pre automobilový priemysel hľadáme šikovného technika/techničku údržby. Budete mať možnosť podieľať sa na diagnostike a údržbe zariadení v medzinárodnom prostredí.

    Vašou pracovnou náplňou bude:
    • diagnostika závad a opravy strojov a zariadení, nastavovanie a preverovanie ich funkčnosti so zreteľom na cycle time,
    • údržba strojov a zariadení s cieľom zaručiť spoľahlivosť a vysokú úroveň kvality,
    • inštalácia, údržba a opravy elektrických slaboprúdových rozvodov, ich súčastí a zariadení,
    • skladovanie, evidencia a inventarizacia náhradných dielov, náradia, nástrojov a meracích prístrojov,
    • vedenie dokumentácie o poruchách, opravách a prevádzkových stavoch strojov a zariadení,
    • zúčastňovanie sa riadenia inventúry náhradných dielov a spotrebného materiálu, evidovanie spotreby energií.

    Ponúkaný plat

    1950 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    V mzde je zahrnutý 13. plat, variabilná zložka 130€ a príplatky podľa zákonníka práce.

    Benefity a ďalšie výhody

    • Príležitosti pre kariérny rozvoj
    • Motivujúci systém ročného odmeňovania
    • Ročný bonus vyplácaný dvakrát ročne
    • Príspevok do 3.piliera DDS
    • Profesné tréningy
    • Príspevky zo sociálneho fondu
    • Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
    • Stravovanie v jedálni za výhodné ceny

    Termín nástupu do práce

    ASAP/Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    30.4.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - osobnostné predpoklady a zručnosti
    - skúsenosti s prácou v oblasti mechanickej a elektrickej údržby minimálne v trvaní 3 rokov, prax vo výrobnom prostredí výhodou
    - technické myslenie, ovládanie princípov pneumatiky, mechaniky
    - orientácia v technickej dokumentácii - manuály, schémy
    - oprávnenie podľa § 22 vyhlášky 508/2009
    - manuálna zručnosť
    - ochota pracovať na zmeny (práca v 3 zmennej prevádzke, neskôr pravdepodobný prechod na 4-zmennú prevádzku)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E