Automechanik pre osobné/ nákladné vozidlá

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj; Košice
    Košice

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch motorových vozidiel.
    • Vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok.
    • Nastavovanie mechanických, hydraulických a pneumatických dielcov.
    • Používanie meracích a diagnostických prístrojov a zariadení.
    • Montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva.
    • Vykonávanie pravidelných prehliadok, záručných, pozáručných a generálnych opráv motorových vozidiel

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    • Práca v stabilnej spoločnosti
    • Možnosť navýšenia mzdy na základe skúsenosti
    • Modernizovaný vozový park
    • Príspevok na stravné aj počas dovolenky
    • Príspevok na dopravu
    • Možnosť rozšírenia kvalifikácie

    Termín nástupu do práce

    1.5.2024

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok, živnosť

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    • vzdelanie v odbore automechanik/autoelektrikár
    • vodičský preukaz B
    • vodičský preukaz C - Výhodou
    • prax na pozícii automechanik/autoelektrikár minimálne 1 rok
    • nutná znalosť a ovládanie počítačových programov používaných v autodielňach
    • manuálna zručnosť, samostatnosť, dôslednosť a precíznosť

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E