Vaša práca
je naším poslaním.

Operátor/ka vo výrobe elektronických komponentov! Mzda až 1180€! Zálohy!

TRANSFER International Staff k.s.27.04.2024

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu šikovných operátorov hľadáme nových kolegov, ktorí budú plniť nasledovné úlohy:

-montáž výrobkov
-lepenie štítkov
-kontrola kvality výrobkov
-balenie výrobkov
-vykonávanie práce podľa stanovených návodov a pracovných postupov

- práca na 3 zmeny!

Práca je vhodná pre ženy a mužov!

Ak ste zručný a optimisticky založený človek, neváhajte a zašlite nám svoj životopis alebo nás kontaktujte!

Ponúkaný plat

1180 EUR

Upresnenie platových podmienok

5,50 € základný plat + poobedňajší príplatok 0,6 €/ hod. + dochádzková prémia až 35 € + výkonnostný bonus až 80 €

Benefity a ďalšie výhody

A k tomu Vám ponúkame paletu plnú rôznych benefitov:
-príspevok na dopravu
-zabezpečená doprava do zamestnania zo smeru Ilava
-výkonnostný bonus až 80 €
-mesačná dochádzková prémia až 35 €
-letná a koncoročná odmena 2* 150 €
-možnosť čerpania pravidelných záloh
-bonus za odporúčanie kandidáta až 150 €

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosti s prácou na PC

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
83102 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Mgr. Darina Bank
Tel: +421 (0)948 589 726

Reaguj na ponuku