Vedúci oddelenia podpory predaja M/Ž; (Ref. č. 11/2024)

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.27.04.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Drieňová 3

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vedúci oddelenia podpory predaja zabezpečuje, aby boli zákazníci spokojní a lojálni k našej spoločnosti. Je zodpovedný za správu a vedenie tímu zamestnancov zaoberajúcich sa podporou zákazníkom počas alebo po predaji produktov alebo služieb.

Medzi hlavné úlohy vedúceho oddelenia patrí napr.
- Zabezpečovanie kvality služieb: zodpovednosť za poskytovanie vysokej úrovne služieb zákazníkom (napr. školenie personálu, monitorovanie výsledkov, implementácia štandardov a postupov).
- Riešenie problémov a sťažností zákazníkov, ktoré členovia tímu nemôžu vyriešiť samostatne. Je zodpovedný za vyhodnotenie situácie a nájdenie efektívnych riešení.
- Je zodpovedný za zabezpečenie jasnej a efektívnej komunikácie a za poskytovanie riešení, ktoré uspokoja potreby zákazníkov.
- Zabezpečuje prepojenie reklamných kampaní s výkonom predaja.
- Monitoruje výkonnosť tímu a sleduje relevantné údaje a metriky, aby identifikoval trendy a príležitosti na zlepšenie.
- Spolupracuje s inými oddeleniami na zlepšovaní skúseností zákazníkov a zabezpečovaní súladu s cieľmi našej spoločnosti.
- Zabezpečuje administratívnu agendu súvisiacu s činnosťou regionálnych stredísk.
- Vyhľadáva a odporúča potenciálnych mandatárov spoločnosti, vrátane vykonávania obhliadok potenciálnych predajných miest.
- Navrhuje zriadenie, relokáciu či zrušenie predajných miest.
- Spolupracuje na marketingových aktivitách spoločnosti a podporuje ich realizáciu.

Ponúkaný plat

1700 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ mesačné osobné ohodnotenie do výšky 30%, možnosť získať 13. a 14. plat

Benefity a ďalšie výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• konkurencieschopné finančné ohodnotenie, pri ktorom nerobíme rozdiely medzi ženami a mužmi
• 5 dní dovolenky navyše
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
• nadštandardný príspevok na stravovanie, ktorý je v plnej výške hradený zamestnávateľom
• MultiSport karta so zaujímavým príspevkom od zamestnávateľa
• mobilný telefón aj na súkromné účely
• možnosť priznať 13. a 14. plat v rámci polročných hodnotiacich rozhovorov

Ďalšie zamestnanecké výhody a benefity sú uvedené v hornej časti inzercie „O nás“.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, prosíme, aby ste reagovali priamo cez www.kariera.sk.
Informácie o vás starostlivo posúdime a ak nás váš životopis osloví, ozveme sa s pozvánkou na osobné stretnutie.

Uchádzačov súčasne informujeme, že v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov budú po ukončení výberového konania osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Iné znalosti

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Používateľ MS Windows

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosti v oblasti predaja a obchodu,
- schopnosť viesť a motivovať členov tímu k dosahovaniu cieľov,
- výborné komunikačné schopnosti,
- analytické schopnosti – schopnosť analyzovať údaje a výsledky predajných aktivít, vyhodnocovať výkonnosť tímov, identifikovať príležitosti na zlepšenie,
- schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacemu sa prostrediu a flexibilne reagovať na nové požiadavky,
- schopnosť budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi,
- pokročilá úroveň ovládania nástrojov v rámci balíka MS Office

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou s viac ako 30 ročným pôsobením na slovenskom trhu, s hlavným predmetom činnosti:
• prevádzkovanie štátnej lotérie - číselné lotérie a hazardné hry prevádzkované prostredníctvom internetu,
• prevádzkovanie lotériových hier podľa ust. § 4 ods. 3 písm. c), d), e) a f) Zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

V spoločnosti TIPOS je úplnou samozrejmosťou vytvárať a udržiavať priateľské a inkluzívne pracovné prostredie, bez rozdielu pre všetkých našich súčasných aj budúcich zamestnancov. Našim zamestnancom poskytujeme všetky nástroje, tréningy a skúsenosti, ktoré potrebujú k rozvoju svojho potenciálu.

Adresa

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
Brečtanová 1
83007 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Odbor ľudských zdrojov a verejného obstarávania
Brečtanová 1, Bratislava, 83007, Slovenská republika

Reaguj na ponuku