custom-banner

Tlmočník ruského a anglického jazyka v automobilke! (Ref. č.: 4-25-43473)

Informácie o pracovnom mieste

Personálna agentúra Grafton Slovakia, Gi Group, hľadá šikovného tlmočníka/tlmočníčku s ruským a anglickým jazykom do automobilky v Trnave, pre nášho dlhoročného klienta! Práca je momentálne na 2 zmeny, od mája/júna sa prechádza na 3 zmeny (týždeň ranná, týždeň nočná, týždeň poobedná). Základnou pracovnou náplňou tlmočníka vo výrobe je byť stále k dispozícií v prípade potreby rôznych zamestnancov vo výrobe. Staňte sa súčasťou stabilného a dlhoročného tímu tlmočníkov! Mzdové ohodnotenie sa skladá zo základnej mzdy 970€, z prémií 120€ a z príplatkov za nočné zmeny a nadčasy.

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších a najdoležitejších zamestnávateľov v SR

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- ruský jazyk a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2) - ochota pracovať na zmeny - byť k dispozícií v prípade potreby, byť flexibilný

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Prekladateľstvo a tlmočníctvo / Tlmočník
Dátum zverejnenia: 14.04.2024

Iné možnosti práce