custom-banner

Vedúci zmeny (Ref. č.: 115-18-43474)

Informácie o pracovnom mieste

- Zodpovedá za zverenú pracovnú zmenu prevádzky spracovateľských strojov - Zabezpečenie denného plnenia výrobného plánu a prestojov, hospodárneho využitia materiálu, hospodárneho využitia náradia a výrobného zariadenia, podmienok a práce zamestnancov, požadovanej odbornosti obsluhy strojov a zariadení, dodržiavanie zásad denného ošetrovania strojov a zariadení, technologickej a pracovnej disciplíny - Zodpovedá za pravidelnú kontrolu dodržiavania BOZP a PO na pracoviskách, za prevenciu BOZP rizík, za vykonávanie školení BOZP a PO - Koordinácia povinného vzdelávania zamestnancov a rozvoja ich zručností.

Benefity a ďalšie výhody:

- príplatky - kvartálne odmeny - letný, zimný bonus

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- technické vzdelanie - skúsenosť s výrobou a obsluhou strojov - skúsenosť s vedením a riadením zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment / Majster výroby
Dátum zverejnenia: 11.06.2024

Iné možnosti práce