custom-banner

Pracovník/čka vo výrobe na jednu zmenu (Ref. č.: 2-18-43422)

Informácie o pracovnom mieste

Práca v obuvníckom priemysle vo výrobe outdoorovej obuvi na pozícií - Operátor finálnej úpravi obuvi, alebo Šička. S možnosťou využitia pohodlného spôsobu dopravy do zamestnania firemnou dopravou z okolitých dedín. Miesto výkonu práce : Bošany Čo bude Vašou náplňou práce? - vychystávanie potrebného materiálu, - obsluha obuvníckych strojov a zariadení, - orezávanie a oštikávanie podošiev, - čistenie obuvi od prebytočného materiálu. - šitie obuvníckych zvrškov na obuvníckych strojoch - spájanie a zošívanie jednotlivých dielov zvrškov - vykonávanie všetkých ručných operácií, ktoré sú spojené so šitím zvrškov (napr.: lepenie, tvarovanie, žehlenie a iné) - iné práce potrebné pri výrobe obuvníckych zvrškov Práca je vhodnejšia pre ženy.

Benefity a ďalšie výhody:

- Výkonnostný príplatok 55€ - Dochádzkový bonus 85€ - 13. plat - Závodné stravovanie – 1,00€/obed. VIAC INFO NA TEL.Č : 0902 909 288

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálna zručnosť, - pozornosť, - zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Textilný, kožiarský a odevný priemysel
Dátum zverejnenia: 15.07.2024

Iné možnosti práce