custom-banner

Operátor výroby - Obuvník v Topoľčanoch! (Ref. č.: 2-18-43422)

Informácie o pracovnom mieste

Práca v obuvníckom priemysle vo výrobe outdoorovej obuvi na pozícií - Obuvník. S možnosťou využitia pohodlného spôsobu dopravy do zamestnania firemnou dopravou z okolitých dedín. Miesto výkonu práce : Bošany Práca v trojzmennej prevádzke. Čo bude Vašou náplňou práce? - vychystávanie potrebného materiálu, - obsluha obuvníckych strojov a zariadení, - orezávanie a oštikávanie podošiev, - čistenie obuvi od prebytočného materiálu. Práca je vhodnejšia pre ženy.

Benefity a ďalšie výhody:

Mzdové podmienky : - mzda brutto až do výšky 1050€, - základná mzda - 762€/mes., Variabilná zložka mzdy pozostávajúca z : - Výkonnostný príplatok 55€ - Dochádzkový bonus 100€ - Bonus za prácu na 3 zmeny 70€, - Príplatky za výkon práce v noci, - 13. plat - Závodné stravovanie – 1,00€/obed. VIAC INFO NA TEL.Č : 0902 909 288

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálna zručnosť, - ochota pracovať v noci, - zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Textilný, kožiarský a odevný priemysel
Dátum zverejnenia: 22.05.2024

Iné možnosti práce