custom-banner

Technický operátor v Nitre na obsluhu extrudéra (Ref. č.: 2-18-43421)

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude Vašou náplňou práce? - nastavovanie liniek na ťahanie a skrucovanie drôtov, - ťahanie drôtov cez prieplavky brúsnych kameňov, -skrucovanie tenkých drôtikov do zväzkov, -nastavovanie lanovacej linky, - tvorba jadra kábla - stáčaním, skrucovaním,lanovaním, - nastavovanie extrúznej linky, -nanášanie plášťa z roztaveného polyméru PVC, PUR, PP, Nepretržitá prevádzka - D,N,V,V

Benefity a ďalšie výhody:

Mzdové podmienky : Mzda : 950€/brutto + príplatky a mzdové zvýhodnenia podľa ZP, + príplatky za nepretržitú prevádzku 100€, + príplatok samokontrola, + dochádzková prémia - 200€/mes. + výkonnostná prémia - 15%, + prémia za plnenie cieľov 0-22,5%. Priemerná mzda v čistom po SD 1300-1400€. - stravovanie vo forme obedov vo firemnej jedálni (obed za 1,70€), - po zaučení zmluva na DN, - zabezpečené školenia, - možnosť kariérneho postupu Viac info na: 0902 909 288.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- technické myslenie, - ochota pracovať na zmeny, - zdravotná spôsobilosť, - manuálna zručnosť,

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Výroba / Strojník
Dátum zverejnenia: 09.07.2024

Iné možnosti práce