custom-banner

Elektrotechnik pre PLC (Ref. č.: 130-10-43408)

Základná náplň práce: - práca pri výrobnej linke, tzn. zabezpečenie plynulého chodu výrobnej linky (obsluha všetkých elektrických zariadení, strojov a prístrojov) - zabezpečenie plynulého chodu výroby preventívnymi údržbami a kontrolami strojov - starostlivosť o elektrické systémy, inštalácia a oprava - diagnostika, riešenie elektrických, technických, PLC problémov a porúch

Benefity a ďalšie výhody:

* Veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí * Dochádzkový bonus za vašu spoľahlivosť * Stravný lístok v hodnote 9,00 € pre pohodlné stravovanie * Príspevok do 3. piliera nad rámec zákona pre vašu finančnú istotu * Príspevok na teambuilding * Letný bonus vo výške 500 € (len pre zamestnancov po skúšobnej dobe) * Odmeny pri pracovnom výročí * Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov * Cafeteria Benefity pre vaše pohodlie * Karta Multisport na zlepšenie vášho zdravia a kondície * Zľavy u rôznych partnerov a prevádzok pre vašu spokojnosť

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Požiadavky: - elektrotechnické vzdelanie, elektrotechnická vyhláška §21 alebo §22 - schopnosť čítať technickú dokumentáciu - skúsenosť s frekvenčnými systémami a PLC systémami - ochota zastúpiť kolegov v prípade potreby v rámci voľna za príplatok (nadčas)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno