custom-banner

Údržbár s ubytovaním (Ref. č.: 130-10-43400)

Informácie o pracovnom mieste

Vaša náplň práce na pozícií Údržbára - elektromechanika bude: - údržba strojov a zariadení - analyzovanie chýb vzniknutých na strojoch - vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby - odstraňovanie porúch strojov a zariadení - tvorba a úprava rozvodných panelov strojov - zlepšovanie chodu strojov a zariadení pre znižovanie poruchovosti - implementovanie zlepšení na stroje a zariadenia Miesto výkonu práce : Zlaté Moravce Práca v trojzmennom režime.

Benefity a ďalšie výhody:

- príplatky za výkon práce v rizikovom prostredí a výkon práce v noci - mesačná prémia - pracovná zmluva na dobu neurčitú - príspevok na DDS (2% z hrubej mzdy) - podpora vzdelávani - kariérny rast

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky: - Skúsenosti na danej pozícii z výrobnej spoločnosti podmienkou - Vyhláška §22 - Skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie podmienkou - Ochota pracovať na zmeny - Vzdelanie v odbore - technické, strojárstvo, elektrotechnika - Znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky - Znalosti digitálnej, riadiacej a regulačnej techniky NC, PLC, pohony

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
Dátum zverejnenia: 12.04.2024

Iné možnosti práce