Vodič plachtovej dodávky

Informácie o pracovnom mieste

8322002 - Vodič dodávky

Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Hľadáme nového šoféra na plachtovú dodávku do našej partie. Špecializujeme sa na prepravy medzi Slovenskom a Veľkou Britániou, typ tovaru je od malých balíkov, cez sťahovania po paletovú prepravu. Jazdí sa na nových dodávkach Iveco Daily (vo vozidle je nezávislé kúrenie, odpružená sedačka vodiča, automatická prevodovka, posteľ, tempomat, klimatizácia, GPS a i.).
Drvivá väčšina zásielok sú malé zásielky medzi fyzickými osobami (Česi a Slováci žijúci v UK), takže sa chodí po rôznych adresách a nie len po firmách a industriálnych oblastiach. Hľadáme k nám niekoho, kto má pokojnú povahu, vie slušne komunikovať so zákazníkmi po slovensky a anglicky, baví ho šoférovať do rôznych oblastí Spojeného Kráľovstva (stačí vodičský preukaz skupiny B), ovláda základné počty pri počítaní ceny za prepravu, vie vypísať CMR a pozná aspoň trochu diaľničnú sieť v krajinách SK, CZ, DE, NL, BE, GB.
Sídlo firmy je v Banskej Bystrici, čiže hľadáme ideálne niekoho z okolia. Pri dlhodobej spolupráci vieme akceptovať aj pobyt mimo BB s tým, že dodávka môže byť odparkovaná v mieste Vášho bydliska.
Táto pracovná pozícia je prioritne určená pre komerčnú prepravu paletového tovaru medzi firmami, prípadne prepravy sťahovačiek súkromných osôb (tovar si ukladáte v rámci vozidla - nemusíte ho znášať k autu a sám nakladať). Jazdí sa na novom Ivecu Daily - 10 paletová plachta s obojstrannou zhrňovačkou. Termíny jázd sú o dohode, očakávame však aspoň 3-4x za mesiac otočiť SK-UK. Priemerný mesačný nájazd je približne 14 000km väčšinou s jednou nakládkou, jednou vykládkou. Jazdíme síce do UK, ale sem-tam sa zatúlame aj do iných krajín ako Grécko, Portugalsko, či do Španielska na Ibizu.
Sme prosperujúca firma, na trhu už takmer 10 rokov a garantujeme výplatu pripísanú na účte vždy včas. Neplatíme od počtu prejazdených kilometrov, platíme podľa počtu dní + diéty. Práca je na TPP! V skúšobnej dobe vychádza príjem v čistom 90-100€/deň. Po skončení skúšobnej doby v prípade obojstrannej spokojnosti vieme ísť vyššie. Neoddeliteľnou súčasťou sú odmeny od zákazníkov. Za dobre vykonanú prácu Vás aj spokojný zákazník vie dobre odmeniť.
Ďalšie benefity pri práci: firemný mobilný telefón/tablet, firemné oblečenie, Vianočný večierok a 13. plat!
Ponúkame seriózny prístup a hľadáme rovnako seriózneho šoféra na dlhodobú spoluprácu. Preto ak Vás ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a pošlite Vaše CV spolu s motivačným listom na [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 2 000 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: Firemný mobilný telefón, 13. plat, odmeny za turnus, vianočné bonusy a večierok, pracovné oblečenie, možnosť parkovania dodávky v mieste bydliska.


Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné všeobecné vzdelanie

Prax: aspoň 1 rok

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Cudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2

Počítačové zručnosti: Internet - pokročilá
Google mapy - Google mapy

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
finančná a ekonomická gramotnosť
fyzická zdatnosť
informačná gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
komunikácia v cudzom jazyku
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
vedenie motorových vozidiel

Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

TRAGO s.r.o.

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Vodič nákladného vozidla
Dátum zverejnenia: 12.06.2024

Iné možnosti práce