Quality Engineer

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trenčiansky kraj; Okres Trenčín
    okres Trenčín

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme skúseného kvalitára/árku s dobrou angličtinou, ktorý/á bude mať na zodpovednosť dodávateľskú kvalitu na začiatku projektu.

    Ak máte zvládnuté metódy kvality a dobrú úroveň anglického jazyka, toto je ponuka pre Vás!

    Zodpovednosti na pozícii sú hlavne:
    • Zabezpečenie plánovania kvality u externých dodávateľov (tuzemských aj zahraničných)
    • Koordinácia APQP aktivít s dodávateľmi ako aj projektovými tímami
    • Sledovanie time-linov, obsahov a efektivity
    • Komunikácia a reporting managementu
    • Plánovanie procesných auditov a produktové schválenia
    • Koordinácia vstupnej kontroly v predsériovej výrobe

    Ponúkaný plat

    2150 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Výsledná nástupná mzda bude zhodnotené na základe seniority kandidáta a jeho pracovných skúseností.

    Benefity a ďalšie výhody

    • Príjemné pracovné prostredie v nadnárodnej spoločnosti
    • Možnosť profesijného rastu a účasť na rôznych projektoch
    • Bonusový systém
    • Príspevok na dopravu

    Termín nástupu do práce

    ASAP, prípadne dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    30.6.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    • Skúsenosť s kvalitou (Ideálne plasty)
    • Skúsenosť v koordinácii kvality v automotive oblasti
    • Znalosť metód kvality ( APQP, 5-WHY,PPA)
    • VDA 6.3 auditor
    • Veľmi dobrá úroveň anglického jazyka
    • Ochota cestovať

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E