custom-banner

Technik údržby s §21 ( aj pre absolventov ) (Ref. č.: 3-18-43389)

Informácie o pracovnom mieste

Pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť v automotive sektore hľadáme motivovaného a technicky zdatného kandidáta na pozíciu Technik údržby. Kandidát, ktorého hľadáme by mal: - Okamžite reagovať na anomálie strojov a zariadení a vykonať ich detailnú analýzu - Odstrániť poruchy stroja so zameraním na bezpečnosť a spoľahlivosť stroja - Zaznamenávať poruchy do EWO dokumentu s plnou analýzou poruchy - Dodržiavať eskalačný plán - Dohliadnuť nad vykonaním validácie po každom zásahu do stroja - Nastavovať stroj dodržiavaním overených postupov podľa aktuálnej dokumentácie - Odstraňovať všetky abnormality strojov - Podieľať sa na strategických projektoch - Aktívne používať WCM nástroje

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka mnoho skvelých benefitov, ktoré budú predstavené každému kandidátovi na osobnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Ako vhodný kandidát by ste mali spĺňať tieto základné požiadavky: - Základné počítačové znalosti - Word, Excel, - Stredoškolské technického, strojného alebo elektronického zamerania - Vyhláška § 21 na spôsobilosť - Technické znalosti v jednej alebo viacerych oblastiach: senzorika, pneumatika, pohony, mechanika, kamerové systémy A v neposlednom rade musíme povedať, že ako vhodný kandidát by ste mali mať tieto osobnostné predpoklady: - Schopnosť pracovať samostatne, ako aj v tíme - Kapacita na analýzy a rýchle technické pochopenie - Zmysel pre detail a záujem v neustálom zlepšovaní a čo je najdôležitejšie, treba mať neskutočnú záľubu v technike. Nemusíte mať dlhé roky praxe. Zamestnávateľ chce vidieť Váš záujem, Vaše nadšenie pre elektroniku a riešenie problémov. Všetko čo potrebujeme Vás naučia a budú Vás viesť. Budete mať plnú podporu spoločnosti, istotu stáleho zamestnania a možnosť získať neskutočne cenenú prax v odbore. A v neposlednom rade, mzda sa navyšuje v pravidelných intervaloch podľa spokojnosti a výsledkov.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Inžinier údržby
Dátum zverejnenia: 10.07.2024

Iné možnosti práce