Vaša práca
je naším poslaním.

Rozumieš sa do telekomunikácií, máš technické vzdelanie a chuť zarábať až 1800€? S možnosťou homeoffice.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí nových výziev a rád sa učí nové veci. Náš nový kolega bude mať na starosti správu a starostlivosť o zverené zariadenia.
Jeho práca bude:
• Riadenie a poskytovanie činností nasadzovania infraštruktúry a údržby výstavby na základe dohôd partnerov a dohodnutých úrovní služieb,
• Koordinácia požiadaviek zákazníkov na spoločné používanie inštalácie a riadenie požiadaviek,
• Posudzovanie schvaľovania stavebnej dokumentácie pri montáži technologických zariadení, komunikácie so zákazníkmi ako vlastníkov nehnuteľností,
• Uskutočňovanie a preberanie realizovaných prác buď na základe technickej dokumentácie alebo v prípade potreby kontrolnými návštevami na mieste,
• Preskúmanie a schválenie plánu požiadaviek na modernizáciu infraštruktúry,
• Presné riadenie procesov, dokumentácie a evidencia dát v IT systémoch na ktoré ťa zaškolíme .

Ponúkaný plat

1800 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1600 € ( finálny výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta)

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 1 zmenu (od pondelka do piatku),
- stabilné zamestnanie v exkluzívnej spoločnosti,
- príjemný pracovný kolektív
- dovolenka 5 dní nad rámec zákona,
- stravné poukážky v hodnote 5,85 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Slovenský jazyk (pokročilý - C1)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook

Všeobecne požadované znalosti

- pracovitosť,

- samostatnosť,

- zodpovednosť a spoľahlivosť,

- skúsenosti v oblasti telekomunikácií a správy infraštruktúry,

- komunikačné schopnosti,

- technické vzdelanie (v oblasti stavebníctva alebo strojárstva),

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B