custom-banner

Kvalitár (Ref. č.: 3-12-43384)

Informácie o pracovnom mieste

- Vykonáva, zavádza a sleduje vstupné školenia zamestnancov. - Vykonáva, zavádza a sleduje školenia pri aktualizácií interných dokumentov. - Zabezpečuje aktualizáciu a disponibilitu oficiálnych dokumentov na serveri. - Vykonáva interné audity systému kvality, environmentu a procesu. - Zodpovedá a riadi audity zákazníkov - Získava, sleduje a aktualizuje všetky požiadavky zákazníka. - Kontroluje požiadavky zákazníka z pohľadu kvality.

Benefity a ďalšie výhody:

- benefity budú predstavené na osobnom stretnutí

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- Vzdelanie : min SŠ vzdelanie - Anglický jazyk – aktívne podmienkou - prax vo výrobných spoločnostiach na oddelení kvality - podmienkou - znalosť FMEA, 8D, PPAP, AQP - nevyhnutná - komunikatívnosť, flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Výroba / Manažér kvality
Dátum zverejnenia: 18.06.2024

Iné možnosti práce