Informácie o pracovnom mieste

2341002 - Učiteľ základnej školy

Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Vyučovanie predmetu matematika na 2. stupni základnej školy.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Počet hodín za týždeň: 37.5

Pracovný čas: 07:30 - 15:30

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 267 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - matematika - 11 Fyzikálno-matematické vedy

Prax: bez požiadavky na odbornú prax

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Všeobecné spôsobilosti: digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
finančná a ekonomická gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
matematická gramotnosť
organizovanie a plánovanie práce
osobnostný rozvoj
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
tímová práca

Osobnostné predpoklady: asertivita
cieľavedomosť
empatia
iniciatívnosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
precíznosť (presnosť)
sebaovládanie
spoľahlivosť
trpezlivosť
vnútorná stabilita

Ďalšie požiadavkyPlatové podmienky sú uvedené pre kategóriu samostatný pedagogický zamestnanec bez praxe. Plat sa určí podľa počtu odpracovaných rokov uchádzača a po predložení dokladov, ktoré presne stanovia príplatok - príplatok za prof. rozvoj, 1. resp. 2. atstačná skúška.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Základná škola Janka Matúšku, Kohútov sad 1752/4, Dolný Kubín

Pozícia / odvetvie: Vzdelávanie a školstvo / Učiteľ na strednej škole
Dátum zverejnenia: 11.06.2024

Iné možnosti práce