custom-banner

Technik kvality (Ref. č.: 3-10-43371)

Informácie o pracovnom mieste

- Zodpovedá za proces analýzy a výsledky kvality: externé odmietnutia. Táto zodpovednosť znamená: vykonávanie, zlepšovanie procesu analýzy a zvyšovanie počtu odmietnutí zákazníkov. - Analyzuje vratky zákazníkov a plní všetky zadané ciele a požiadavky, najmä zabezpečuje čas a správnosť analýzy - Zabezpečuje správne zameranie, správnu metódu aplikácie a správne vybavenie pre proces analýzy. - Zodpovednosť za tvorbu, aktualizáciu a aktívne zlepšovanie dokumentov súvisiacich so zariadeniami, nástrojmi a prístrojmi v laboratórnom – analytickom procese (manuály, postupy, návody a pod.) - Spolupracuje s vývojovým tímom nového alebo existujúceho produktu na zabezpečenie zhody produktu.

Benefity a ďalšie výhody:

- Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….) - Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov - Multisport karta - Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky) - Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách - Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- Systém riadenia kvality. - Anglický jazyk. - Znalosti v oblasti metrológie a kalibrácie. - Nástroje SPC. - Skúsenosti s 3D meracími zariadeniami. - Základné nástroje kvality – FMEA, Plán kontroly, PPAP, P-FMEA.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel / Manažér kvality
Dátum zverejnenia: 17.06.2024

Iné možnosti práce