custom-banner

Inžinier zákazníckej kvality (Ref. č.: 3-10-42955)

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

- Zodpovedá za všetky vrátenia a výsledky zákazníckej kvality: záruka a výsledky zákazníckeho auditu. - Zodpovedá za dodržiavanie noriem /ISO/TS 19494 a interné normy/ a požiadaviek zákazníkov. - Zodpovednosť za kvalitný výkon, riešenie problémov a zlepšenia týkajúce sa zákazníka. - Zodpovednosť za odpoveď na reklamáciu v kvarte zákazníckej databázy v rámci stanoveného času odozvy. - Zabezpečte dosiahnutie cieľov zákazníkov. - Zodpovedá za výsledky kvality: externé odmietnutia, triedenie a prepracovanie, podpora zákazníckych auditov a spokojnosť zákazníkov.

Benefity a ďalšie výhody:

- Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….) - Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov - Multisport karta - Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky) - Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách - Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- Ukončené VŠ technického smeru - Základné nástroje kvality – FMEA, Plán kontroly, PPAP, P-FMEA. - Znalosť ISO TS a iný typ pravidiel požadovaných konkrétnym zákazníkom. - Znalosť ISO TS, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania. - Certifikovaný audítor pre proces/systém. Schopnosť auditu.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa