custom-banner

Inžinier procesnej kvality (Ref. č.: 3-10-42971)

Informácie o pracovnom mieste

-Počas fázy návrhu definovať vlastné kontrolné cykly kontrolného plánu, participovať na tvorbe FMEA, validovať navrhovaný proces z pohľadu kvality -Aktívne participovať na analýze kapability procesu a validácii produktu. -Zabezpečiť nákup spolu so systémom kvality, manažmentom a údržbou meracích zariadení, ktoré sú určené pre kvalitu procesu. -Školiť operátorov s cieľom, aby pochopili a realizovali aktivity kontroly kvality. -Rozvíjať a ovládať procesné parametre; Definovať podmienky pre nulové chyby.

Benefity a ďalšie výhody:

- Benefity budú predstavené každému uchádzačovi na osobnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Požadované zručnosti, skúsenosti a vzdelanie: - Zákonník práce. - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci. - Manažment systému kvality. - Základné ekonomické a finančné znalosti. - Anglický jazyk. - Word, Excel, PowerPoint, Outlook. - Znalosť produktu a procesu. - Štatististická kontrola procesu SPC. - Nástroje kvality - FMEA, Control Plan, PPAP. - Certifikovaný audítor procesu/systému. Znalosť auditu. - Automobilový priemysel, skúsenosti s oblasti mechaniky. - Vysokoškolské strojárske príp. technické vzdelanie.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel / Procesný inžinier
Dátum zverejnenia: 17.05.2024

Iné možnosti práce