Lekár - absolvent - Nemocnica Partizánske

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Partizánske
Partizánske

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu radi prijmeme lekára absolventa, ktorý bude pracovať ako lekár bez kvalifikácie; pod dohľadom a riadiť sa pokynmi kvalifikovaného lekára; mentora; lekára konzultanta a vedúceho lekára. V našom kolektíve oceníme nových lekárov absolventov s chuťou učiť sa nové veci a pomáhať pacientom.

Ponúkaný plat

1956 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Naši zamestnanci majú možnosť využívať benefity siete Procare a Svet zdravia v oblastiach: zdravia (Dr. Max karta, Pro care celoročná starostlivosť) rodiny a rekreácie (aktivity organizované na deň detí, Mikuláša, voľno na prvý školský deň prváčika, zľavy na rekreáciu) Multisport karta a ďalšie... Absolventovi ponúkame možnosť sebarealizácie, následné uplatnenie po atestácii na oddeleniach: oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny neurológia chirurgia pediatria oddelenie dlhodobo chorých oddelenie vnútorného lekárstva rádiológia

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Dôslednosť Empatická komunikácia Proaktívny prístup k práci Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno