Vaša práca
je naším poslaním.

Vodič VZV / Manipulant v sklade! Mzda až 1230€! Nástup IHNEĎ!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Myjava, Piešťany, Trenčín

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Logistické činnosti:

- sledovanie kvality

- ukladanie a vykladanie výrobkov z regálov

- presun prázdnych prepraviek zo skladu na určené plochy

- vykonávanie nakladania a skladania nákladného vozidla

- ukladanie plných kontajnerov na príslušné dopravné prostriedky

- zásobovanie k príslušným zásobovacím miestam alebo prepravným miestam

- preprava výrobkov v rámci výroby alebo zozbieranie výrobkov podľa časového rozvrhu

- triedenie a prechodné uskladnenie prichádzajúcich a odchádzajúcich výrobkov v skladových priestoroch

Pracuje sa v 3 zmennej alebo v 4zmenej prevádzke podľa potreby výroby!

Ponúkaný plat

1230 EUR

Upresnenie platových podmienok

- základná mzda 985 €/ mes. + variabilná odmena 10% + mesačné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
- doprava zo smeru Myjava, Stará Turá, Piešťany, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Stabilná spoločnosť hľadá manipulantov do skladu aj vodičov VZV s platným oprávením!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- flexibilita

- spoľahlivosť

- zodpovednosť

- manuálna zručnosť

- skúsenosť s prácou v sklade (výhodou)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie