Nastavovač / Nastavovačka strojov - Náborový príspevok 1000 eur!

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pre klienta, ktorý vyrába kvalitné betónové výrobky hľadáme nastavovačov, ktorí budú mať na starosti :

    / obsluhu výrobného zariadenia vo výrobe exteriérových dlažieb a iných betónových výrobkov - automatizovaná linka
    / nastavovanie stroja a samostatná výroba
    / zvládanie základnej údržby lisu
    / kontrolu hotových výrobkov na suchej strane - rozmery, farebnosť, aktívna výstupná kontrola,
    / zodpovednosť za plynulý chod výrobných zariadení

    Práca na 3 zmeny (PO-PIA)

    Ponúkaný plat

    1700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Náborový príspevok 1000 eur vyplácaný po skončení skúšobnej doby. Základná zložka mzdy 1300 brutto, 250 eur variabilná zložka/mesačne, 30 eur/mesačne dochádzkový bonus, 120 eur mesačne príplatok za sťažený výkon (príplatky za nadčasy/nočnú zmenu). Garantované navýšenie mzdy min. o 100 eur.

    Benefity a ďalšie výhody

    / perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania
    / náborový príspevok 1000 eur (vyplácaná po uplynutí skúšobnej doby)
    / bonusový systém odmeňovania, variabilná zložka mzdy 250 eur
    / dochádzkový bonus vyplácaný mesačne aj ročne
    / finančné príspevky pri pracovnom výročí a životnom jubileu
    / príplatky za sťažený výkon, nadčasy, nočnú zmenu
    / navýšenie mzdy po skončení skúšobnej doby

    Termín nástupu do práce

    ASAP

    Termín ukončenia výberového konania

    22.6.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    / 2-3 roky praxe vo výrobe, nastavovaní strojov
    / prax vo vedení VZV - veľká výhoda
    / ochota pracovať na 3 zmeny

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno