Opatrovateľ/ka - okres Žarnovica, Veľký Krtíš, Banská Štiavnica, Krupina

5322001 - Opatrovateľ starších osôb a osôb so zdravotným postihnutím v domácnosti, v teréne

Pracovná oblasť: Sociálne služby

Počet voľných miest: 10

Náplň práce: SENIORKA n.o. príjme : opatrovateľ, opatrovateľka - aj dôchodkyne, invalidné, ženy v produktívnom veku
- opatrovanie občanov odkázaných na pomoc inej fyzickej osoby, seniorov, zdravotne, fyzicky a sociálne hendikepovaných klientov,
- opatrovanie v ich domácom prostredí,
- opatrovanie mobilných a imobilných klientov, stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie, vyzliekanie,
- požadujeme opatrovateľský kurz v trvaní minimálne 220 hod,
- pracovný pomer : dohodou, dlhodobo,
- nástup : ihneď,
- mzda 750,- + stravné lístky + prémie,
- odvody na dôchodok,
- príspevok na dovolenku,
- dovolenka 4-5 týždňov.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa Zdravotne znevýhodneného

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 750 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: - prémie + stravné lístky + príspevok na dovolenku

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Osobnostné predpoklady: empatia
spoľahlivosť
trpezlivosť

Ďalšie požiadavky: Opatrovateľský kurz v trvaní min. 220 hodín alebo zdravotnícke vzdelanie.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SENIORKA n.o.

Pozícia / odvetvie: Služby / Sociálne služby / Au-pair / Domáca opatrovateľka
Dátum zverejnenia: 22.03.2024

Iné možnosti práce