Systémový špecialista

2529999 - Iný špecialista v oblasti databáz a počítačových sietí inde neuvedený

Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: • Monitorovať a riadiť multi-technologické výpočtové aplikačné platformy a zariadenia systémovej infraštruktúry
• Analýza na aplikačnej úrovni na identifikáciu a nápravu problémov.
• Zaistenie stabilného operačného prostredia a dosiahnutie maximálneho využitia systémových možností
• Eskalácia zložitých problémov, aktívna komunikácia s vlastníkmi aplikácií, vývojovými tímami a manažmentom
• Kontrola notifikácií /kontrola automatizovaného spracovania. Spustenie ručného spracovania
• Komunikácia s klientmi (bankami), schémami (VISA / MC ...) a dodávateľmi
• Riešenie incidentov
• Zabezpečovať bezpečnosť údajov a prístup k IT systémom

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovný čas: 00:00 - 00:00

Zmennosť: nepretržitá

Nočná práca: Áno

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 400 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Prax: aspoň 1 rok

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie

Znalosť jazyka požaduje: ovládanie všetkých definovaných jazykov

Cudzí jazyk: srbský vysoká – vysoká C1 a C2
anglický vysoká – vysoká C1 a C2

Počítačové zručnosti: Správa systémov - Linux - pokročilá
Správa systémov - Unix - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Word - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Excel - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft PowerPoint - pokročilá
Internet - elementárna

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
informačná gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Osobnostné predpoklady: analytické myslenie
komunikatívnosť
precíznosť (presnosť)

Ďalšie požiadavky• 1 rok praxe na podobnej pozícii (prevádzka, monitorovanie, riadenie nehôd) • Detail zameraný na silné analytické schopnosti • Schopnosť sústrediť sa na opätovné zafarbenie úloh s dôrazom na rýchlosť a presnosť • Schopnosť autonómne stanovovať priority a v prípade potreby požiadať o radu alebo pomoc • Schopnosť zastupovať SIA a byť hlasom spoločnosti pri profesionálnom zaobchádzaní s dodávateľmi alebo klientmi • Schopný rýchlo sa učiť • Dobré zručnosti v oblasti služieb zákazníkom • Schopný pracovať na 12 hodinové zmeny (2x denná zmena / 2x nočná zmena + 4 dni voľna) • Znalosť štandardného procesného rámca ITIL - požadované

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nexi Central Europe, a.s.

Pozícia / odvetvie: Informatika - software / Telekomunikácie / Databázový analytik
Dátum zverejnenia: 22.03.2024

Iné možnosti práce