Montážnik/Operátor (muži/ženy)

8211000 - Montážny pracovník (operátor) v strojárskej výrobe

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Počet voľných miest: 5

Náplň práce: - jednoduché montážne práce v oblasti výroby komponentov do automobilov, obsluha strojov a zariadení, kontrola kvality
- práca na 8-hodinové zmeny (2-zmenná alebo 3-zmenná prevádzka)
- miesto výkonu práce: priemyselný park Vlkanová
Termín nástupu: dohodou.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 12

Nočná práca: Áno

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 5,38 €
za hodinu

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: - nástupný plat spolu s príplatkami = 1180 - 1240 Eur brutto (v závislosti od zmenovosti)
- 13. + 14. plat
- ďalšie štvrťročné/polročné odmeny
- stravovanie zabezpečené
- pravidelné navyšovanie platového ohodnotenia - postupy do vyšších platových tried
- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti z oblasti automobilovej výroby

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie

Prax: bez požiadavky na odbornú prax

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Ďalšie požiadavky- zodpovednosť - seriózny prístup k práci - pracovitosť, zručnosť - ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

JOBS Temporary Services, s. r. o.

Iné možnosti práce