Špecialista sociálnych médií

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Marketingový špecialista

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho marketingovo-komunikačného tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorého vášňou sú sociálne médiá. Miluje online svet a rozummie výrazom ako Ad manager, reels alebo Basecamp. Sme najväčšou sieťou nemocníc a polikliník, a chceme, aby o nás vedeli ľudia na sociálnych sieťach. Preto hľadáme skúseného a kreatívneho social media managera, ktorý vie existujúci obsah pretvoriť do atraktívnych a funkčných distribučných formátov. Tiež ho vie nasadiť a odpromovať na sociálnych sieťach. Reporting a analýza nie sú mu cudzie a posúvajú ho vpred. Nezľakne sa komunikácie s roznymi cieľovými skupinami, a vie ako vybudovať komunitu. Čo bude ďalej Vašou náplňou práce? * spravujete firemné profily Penta Hospitals vrátane nemocnice Bory na sociálnych sieťach (FB, IG, LI, TikTok) * vytvárate obsahový plán pre web a sociálne siete  * vytvárate kreatívne texty a posty na sociálne siete * manažujete publikovný obsah ( vrátane komentárov a správ) * nastavujete kampane a reklamy v Business manageri * zabezpečujete primerané čerpanie budgetu * venujete sa copywritingu * publikujete články, blogy na webe * pripravujete vizuály a iné formáty aj v spolupráci s agentúrou a grafikom * spolupracujete a komunikujete s externými marketingovými agentúrami * influencer marketingu ( manažovanie, kontrola obsahu, publikácia, dodržiavanie termínov) * tvoríte video obsah ( idea, strih, postprodukcia) aj v spolupráci s externými dodávateľmi * vytvárate foto obsah * reportujete a analyzujete výsledky a optimalizácie produkovaných formátov   Čo od Vás očakávame: * nadpriemerná gramatika a štylistika v SJ * VŠ vzdelanie I.,II. stupňa * Anglický jazyk: B2 * skúsenosť s prípravou obsahu pre web, blog a sociálne siete minimálne 2 roky * správa Facebook/Instagram profilov 10k+ minimálne 2 roky * aktívne ovládanie Business Managera, Ad Managera a plánovacích softvérov pre social media * schopnosť pripravovať jednoduché grafické podklady (Canva) * vynikajúce komunikačné zručnosti a proklientsky prístup * kreatívnosť a out of box thinking * schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako súčasť tímu * time management * zodpovednosť a precíznosť

Ponúkaný plat

1800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame Vám prácu v priateľskom a profesionálnom tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho sa môžete tešiť na:
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- zamestnanecké aktivity
- odborné vzdelávanie a školenia
- benefity zamerané na zdravie, rodinu, voľný čas a kultúru.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, prosím pošlite nám Váš aktuálny životopis v slovenskom jazyku. Po starostlivom posúdení životopisov budeme telefonicky kontaktovať vybraných kandidátov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Analytické schopnosti Prezentačné schopnosti Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Strategické myslenie Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie