Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Skladník s VZV! Mzda až 1230€ + doprava zabezpečená! Nástup IHNEĎ!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Nenáročná práca v sklade:Logistické činnosti:

- sledovanie kvality

- ukladanie a vykladanie výrobkov z regálov

- presun prázdnych prepraviek zo skladu na určené plochy

- vykonávanie nakladania a skladania nákladného vozidla

- ukladanie plných kontajnerov na príslušné dopravné prostriedky.

- zásobovanie k príslušným zásobovacím miestam alebo prepravným miestam

- preprava výrobkov v rámci výroby alebo zozbieranie výrobkov podľa časového rozvrhu.

- triedenie a prechodné uskladnenie prichádzajúcich a odchádzajúcich výrobkov v skladových priestoroch

Ponúkaný plat

1230 EUR

Upresnenie platových podmienok

- základná mzda 985 €/ mes. + variabilná odmena 10% + mesačné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
- doprava zo smeru Myjava, Stará Turá, Piešťany, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- flexibilita

- spoľahlivosť

- zodpovednosť

- manuálna zručnosť

- skúsenosť s prácou v sklade (výhodou)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie