Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Skvelá práca v sklade -manipulant / skladník! Mzda až 1230€ + doprava zabezpečená!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Jednoduchá práca v sklade:

- sledovanie kvality

- logistické činnosti

- manuálna práca v sklade

- balenie hotových výrobkov

- prácuje sa v 3 zmennej alebo v 4zmenej prevádzke podľa potreby výroby

Ponúkaný plat

1230 EUR

Upresnenie platových podmienok

- základná mzda 985 €/ mes. + variabilná odmena 10% + mesačné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
- doprava zo smeru Myjava, Stará Turá, Piešťany, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ponúkame stabilné zamestnanie v čistom prostredí vo výrobe svetlometov pre automobily.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- flexibilita

- spoľahlivosť

- zodpovednosť

- manuálna zručnosť

- skúsenosť s prácou v sklade (výhodou)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie