Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor/ka výroby - jednoduchá práca so mzdou až 1 100 EUR! Firemná doprava zdarma, nástup možný ihneď.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme operátora výroby zariadení, ktorý bude zodpovedný za montáž elektrických a výroby svetlometov. Práca je vhodná aj pre atraktívnejšiu ženu až o 1 110 EUR! Doprava zo širokého okolia je zabezpečená zdarma.

Náplň práce:
  • práca na linke
  • obsluha strojov a strojných zariadení
  • montáž komponentov podľa stanovených pracovných postupov
  • sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
  • práca v stoji

Pracuje sa na 3 /4 zmeny.

Ak pracujete, je vhodná aj taká, ktorá ponúka atraktívny zákon, ďalšie ženy a pošlite nám svoj životopis. Doprava zo širokého okolia je zabezpečená: Nováky, Partizánske, Handlová, Prievidza, takže nemusíte obávať cestovania. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 880 € + variabilná zložka až 10% + príplatky v rámce zákonníka prace +13.plat

Benefity a ďalšie výhody

  • variabilná zložka mzdy až 10 %

  • 13.plat

  • možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe

  • zabezpečená doprava

  • možnosť týždenných záloh

  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

  • skúsenosti s prácou na výrobnej linke alebo ako operátor vo výrobe sú výhodou
  • schopnosť pracovať v tom čase a dodržiavať stanovené termíny
  • zodpovednosť a spoľahlivosť v práci
  • dobrý zdravotný stav

Ak máte skúsenosti s prácou na výrobnej linke alebo ako operátor vo výrobe, ste zodpovedný a spoľahlivý tak hľadáme práve Vás!

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie