Pracovník/pracovníčka kontroly v strojárenskej výrobe

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.04.05.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Žilinský kraj; Dolný Kubín
    okres Dolný Kubín

    Pozícia / odvetvie

    Automobilový priemysel; Kontrolór

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - vykonávanie základných strojárenských operácií na výrobných zariadeniach
    - meranie základnými a špeciálnymi meradlami (mikrometer, posuvné meradlo)
    - práce pri balení a kontrole polotovarov a hotových výrobkov
    - kontrola akosti materiálov, rozmerov výrobkov a kvalitu práce, označovanie protokolov a vystavovanie protokolov

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + mzda obsahuje základnú hodinovú sadzbu 5,24 eur
    + bonusový systém
    + finančný príspevok na stravu 6,10 eur/odpracovaná zmena
    + zákonné príplatky za prácu v noci a cez víkendy
    + 13./ 14. plat
    + rizikový príplatok 0,87 eur/hodina/brutto

    Benefity a ďalšie výhody

    - nárok na príplatky za poobedné zmeny
    - nárok na príplatky za nočné zmeny
    - príplatok za sťažené prostredie
    - nárok na nadčasový príplatok
    - nárok na príplatok za odpracovaný sviatok
    - nárok na príplatok za odpracovanú sobotu
    - nárok na príplatok za odpracovanú nedeľu
    - stravný lístok v hodnote 6,10 € za každú odpracovanú zmenu
    - 13. a 14. plat

    Termín nástupu do práce

    4/2024

    Termín ukončenia výberového konania

    30.4.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - ochota pracovať na 3 zmeny
    - manuálna zručnosť
    - flexibilita
    - dobrý zdravotný stav
    - práca je vhodnejšia svojim charakterom skôr pre ženy

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Veronika Rolková
    Tel: +421 907 832 279

    Reaguj na ponuku