Opravár zdvíhacích zariadení

Informácie o pracovnom mieste

7215000 - Montér lán a zdvíhacích zariadení

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Vykonáva všetky činnosti súvisiace so zabezpečovaním údržby, opráv a čiastočne i modernizáciou spravovaných zdvíhacích zariadení v lokalite Dubnica nad Váhom a to vlastnými kapacitami alebo dodávateľským spôsobom.

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 900 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: - mzda podľa vzájomnej dohody od 900 € - 1.300€/mesiac
- 13. plat
- 14. plat
- rekreačné poukazy
- finančný príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- stabilná práca a istota pravidelného príjmu

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie

Prax: aspoň 1 rok

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ďalšie požiadavky- vyučený v odbore elektro, strojárstvo alebo mechanik zdvíhacích zariadení - oprávnenie podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. § 18, - oprávnenie podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. vrátane potvrdenia o absolvovaní aktualizačnej odbornej prípravy na E.Z. v rozsahu E2 pre objekty triedy A, min § 22 - samostatnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Okresné stavebné bytové družstvo

Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj / Výroba / Montážnik, montér / Opravár
Dátum zverejnenia: 31.01.2024

Iné možnosti práce