3141999 - Technik v oblasti biologických vied (okrem medicíny) inde neuvedený

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Do tímu Oddelenia mikrobiálnych a rastlinných interakcií CBRB SAV príjmeme nového kolegu / kolegyňu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- starostlivosť o herbárové zbierky
- terénna výpomoc pri zbieraní vzoriek
- evidencia vzoriek a databázovanie nazbieraného herbárového materiálu
- sanitačné úkony v priestoroch vyžadujúcich zvýšenú sterilitu (prípravovňa vzoriek)
- zabezpečovanie ďalších činností nevyhnutných pre bežný a plynulý chod herbáru

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 5

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Ponúkané výhody: Uvedená mzda prislúchajúca podľa skúseností je pravidelne zvyšovaná podľa počtu odpracovaných rokov.
Oddelenie MRI ponúka inšpiratívne pracovné prostredie:
- práca v dynamickom tíme
- kreatívna, nerutinná práca
- pohyblivá pracovná doba
- flexibilná pracovná doba 37,5 hodiny za týždeň
- každoročné celoústavné spoločenské podujatia

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Prax: aspoň 2 roky

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Cudzí jazyk: anglický elementárna A1 a A2

Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Open Office - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook - pokročilá

Všeobecné spôsobilosti: environmentálna (prírodovedná) gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
manuálna zručnosť
osobnostný rozvoj
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
tímová práca

Osobnostné predpoklady: analytické myslenie
cieľavedomosť
iniciatívnosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
precíznosť (presnosť)
spoľahlivosť

Ďalšie požiadavkyOchota zúčastniť sa krátkodobých terénnych výjazdov (za účelom odberu pôdnych vzoriek, mapovania vhodných lokalít a pod.) - predchádzajúce skúsenosti s databázovaním výhodou - znalosť anglického jazyka výhodou - vodičský preukaz skupiny B výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Centrum biológie rastlín a biodiverzity Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia

Pozícia / odvetvie: Zdravotníctvo a farmácia / Technický pracovník / Technik
Dátum zverejnenia: 08.02.2024

Iné možnosti práce