Informácie o pracovnom mieste

9112000 - Upratovačka

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Upratovanie priestorov školy.

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 6

Počet hodín za týždeň: 37.5

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa Mladistvého Zdravotne znevýhodneného

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): V zmysle zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 358/2017 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov.

Druh voľnej pracovnej pozície: Štátnozamestnanecké voľné pracovné miesto

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Základné vzdelanie

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie

Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť
tímová práca

Osobnostné predpoklady: ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
spoľahlivosť

Ďalšie požiadavkyZoznam požadovaných dokumentov : - žiadosť o prijatie do pracovného pomeru - štruktúrovaný životopis - kópie dokladov o vzdelaní - potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti - súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v zmysle nariadenia EP a Rada EÚ 2016/679/GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Stredná priemyselná škola stavebná, Veľká okružná 25, Žilina

Pozícia / odvetvie: Upratovačka
Dátum zverejnenia: 08.02.2024

Iné možnosti práce