Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

HR Operations Consultant CZ/SK

McDonald's03.03.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

  • Zlepšovanie zamestnaneckej skúsenosti v reštauráciách prostredníctvom implementácie Štandardov značky a neustáleho zlepšovania postupov v oblasti ľudských zdrojov, ktoré majú priamy vplyv na značku
  • Budovanie a udržiavanie efektívnej spolupráce medzi prevádzkou/reštauráciami a oddelením People s cieľom zabezpečiť súlad so štandardmi spoločnosti
  • Poskytovanie konzultácií a poradenstva v rôznych oblastiach ľudských zdrojov (legislatíva, riadenie talentov, organizačný rozvoj)

Schopnosti a požiadavky:

  • Preukázateľné 3 roky skúseností v oblasti ľudských zdrojov / prevádzky reštaurácií
  • Znalosť anglického jazyka - min. úroveň B1
  • Znalosť postupov v oblasti ľudských zdrojov a základných pracovnoprávnych predpisov (CZ a/alebo SK)
  • Vodičský preukaz
  • Nadšenie pre poskytovanie podpory a konzultácií
  • Schopnosť nadväzovať kontakty a spolupracovať na vysokej úrovni
  • Schopnosť prijímať rozhodnutia a pracovať samostatne
  • Silné organizačné schopnosti s dôrazom na detaily

Čo ponúkame?

  • Príležitosť pracovať pre jednu z top svetových značiek
  • Atraktívny balík benefitov (auto, príspevok na mobilný telefón, notebook, príspevok na vzdelávanie a voľnočasové aktivity, príspevok na dôchodkové alebo životné poistenie, príspevok na stravovanie, flexibilný pracovný čas, občerstvenie na pracovisku a mnoho ďalších)
  • Home office 2 dni v týždni + 3 sick days/rok
  • A veľa drobností počas roka

Lokalita: Praha alebo Bratislava

Ponúkaný plat

2600 - 2600 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

McDonald´s je jednou z najvýznamnejších a najúspešnejších spoločností na svete a je najmä dôležitým zamestnávateľom. Počas svojho pôsobenia táto spoločnosť umožnila množstvu zamestnancov vybudovať si kariéru, nájsť cestu k budúcemu profesijnému uplatneniu a načerpať nové pracovné skúsenosti.
Našou ambíciou však rozhodne nie je byť "najväčší", ale "najlepší" zamestnávateľ pre svojich ľudí.

Adresa

McDonald's
Kráľovské údolie 1
81102 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Monika Mikulová

Reaguj na ponuku
Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.