custom-banner

Informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta hľadáme skúseného účtovníka.

Náplň práce

• Samostatné vedenie a komplexné spracovávanie účtovníctva a vykonávanie všetkých činností s tým súvisiacich: - Predkontácia účtovných dokladov - Účtovanie účtovných prípadov v podvojnom účtovníctve - Účtovanie a spracovávanie DPH - Zabezpečenie vecnej a cenovej kontroly dodávateľských faktúr, kontrola formálnej správnosti a sprievodných dokladov faktúr - Kontrola a účtovanie došlých a odoslaných faktúr - Zaúčtovanie interných dokladov • Spracovávanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky. • Pripravovanie podkladov pre vypracovávanie audítorských a ratingových hodnotení. • Pripravovanie podkladov pre reporting nadriadenému. • Vypracovávanie a predkladanie zostáv nákladov, záväzkov a pohľadávok. • Spracovávanie štatistických výkazov.
• Komunikácia s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti:

Microsoft Excel

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vitajte v TALENT SOLUTIONS! Sme jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi a patríme medzi TOP 3 personálne spoločnosti na Slovensku. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je TALENT SOLUTIONS tým správnym partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 21 rokov.
Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a našim partnerom talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperitu spoločností.
Naše pobočky na Slovensku poskytujú kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú pre nás zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou je pre nás samozrejmosťou.
Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.
TALENT SOLUTIONS hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru. Máme potrebné schopnosti a vedomosti na vyvíjanie stratégií na najvyššej úrovni v oblasti ľudských zdrojov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Matúš Dudáš
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika

Pozícia / odvetvie: Účtovník
Dátum zverejnenia: 02.03.2024

Iné možnosti práce