Zmenový majster

PPA CONTROLL, a.s.22.02.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Šahy
Šahy, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• koordinácia činnosti zamestnancov údržby dennej zmeny a
zmenových zamestnancov
• organizovanie a riadenie práce a údržby na objektoch a zariadeniach
(elektrické, plynové, tlakové, vzduchotechnické zariadenia,
zdravotechnika, kompresorové stanice, kanalizácie a ostatné
príslušenstvo budov)
• tvorbu a aktualizáciu plánov údržby,
• organizovanie, plánovanie odborných prehliadok a skúšok
spravovaných vyhradených technických zariadení
• vypracovávanie štandardov pracovných postupov pri práci na
vybraných objektoch a zariadeniach

Ponúkaný plat

1100 - 1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

Pre kandidáta s praxou ponúkame plat v rozpätí od 1100,- € do 1300,- € v závislosti od preukázaných odborných skúseností. Okrem základné platu ponúkame aj prémie do výšky 20% zo základnej mzdy.

Benefity a ďalšie výhody

Prácu v úspešnej spoločnosti so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením. Aktívne podporujeme vzdelávanie zamestnancov odbornými školeniami. Poskytujeme stravné lístky, hradené v plnej výške zamestnávateľom. Zaujímavé benefity holdingu PPA Controll a.s. (napr. príspevok na dopravu do zamestnania, možnosť využívať rekreačné zariadenie v srdci Vysokých Tatier) http://www.ppa.sk/benefity/

Termín nástupu do práce

ihneď resp. dohodou

Termín ukončenia výberového konania

31.3.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie pre uchádzača

Nutná:
- vyhláška MPSVaR SR č.508/2009 Z. z. § 23 bez obmedzenia napätia,
- obsluha tlakových a plynových zariadení, Výhodou:
- oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení, VZV,
- schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou,
- výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

elektrotechnické, strojárske, technické,

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Holding PPA CONTROLL, a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Adresa

PPA CONTROLL, a.s.
Vajnorská 137
83000 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Martina Luptáková

Reaguj na ponuku