Poštový doručovateľ na pošte BA 1 na dohodu - 6 €/hod + odmena podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

- doručovanie zásielok (listových a reklamných) - doručovanie letákov a tlače - triedenie zásielok pre svoj doručovací rajón * Pracovná doba: pondelok - piatok * Možnosť plánovania pracovného času po vzájomnej dohode a podľa potrieb zamestnávateľa

Informácie pre uchádzača:

BENEFITY: - zvýhodnená ponuka mobilných paušálov „SLOBODA+ od operátora 4-ka - zamestnanie u 2. najväčšieho zamestnávateľa v rámci SR - zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti s 30-ročnou tradíciou - seriózny prístup zamestnávateľa Váš životopis posúdime a kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
- minimálny vek 18 rokov
- dobrý zdravotný stav
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- bezúhonnosť (čistý register trestov)
- základy slovenského jazyka

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.

Slovenská pošta ponúka svoje služby prostredníctvom siete 1566 pôšt. Z nich 1333 sa nachádza v malých obciach a okolo 200 je v mestách. V mestských aglomeráciách je celkove 20 percent pôšt. Zákazníkom je k dispozícii 7094 poštových schránok. V tuzemskom styku prijme Slovenská pošta ročne celkove 338 mil. listových a balíkových zásielok. V medzinárodnej poštovej prevádzke prepraví ročne 1,1 mil. kg listových zásielok a takmer 140 tis. balíkov.

Adresa:

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jana Turtev
Nám. SNP 35, 814 20 Bratislava 1, 02/59 393 211

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Poštový doručovateľ
Dátum zverejnenia: 19.02.2024

Iné možnosti práce