Auto lakýrnik / Prípravár v autoservise v Belgicku

Informácie o pracovnom mieste

7132001 - Autolakovník

Pracovná oblasť: Predaj a servis motorových vozidiel

Počet voľných miest: 3

Náplň práce: Pridaj sa do partie už zabehnutého tímu, v ktorom pracujú aj Slováci.
Do autorizovaných špičkových servisov skupiny VW v Belgicku prijímame nových kolegov.
Možnosť celoročnej alebo turnusovej práce !
Rozloženie turnusov je na vzájomnej dohode. Minimálne je 6+2 alebo 8+3t.
Náplň práce :
- príprava pred lakovaním / gitovanie, tmelenie, maskovanie
- základná farba - nanášanie plniča
/lakujú sa prevažne novšie automobily cca do 5 rokov, po drobných nehodách/
+ Je dôležitá veľmi precízna práca

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovný čas: 08:00 - 18:30

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 4 500 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: Ubytovanie hradené Ubytovanie zabezpečené + mzda od 3500 € - 4500 € / mesačne v čistom
+ UBYTOVANIE ZDARMA
/ pekný a komplet zariadený apartmán alebo dom. Vždy samostatná izba/
+ práca vo výbornom kolektíve
+ vieme sa dohodnúť na turnusoch
+ slovenská pracovná zmluva
+ možnosť práce aj na živnosť / sadzba od 18-20€ na začiatok podľa praxe

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie

Prax: aspoň 4 roky

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie

Cudzí jazyk: anglický elementárna A1 a A2

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ďalšie požiadavky: - Potrebná je prax s prácou v autolakovni /striekane priemyselných konštrukcií nepostačuje - Precízna práca - Ochota cestovať - Aspoň základná znalosť jazyka - AJ alebo NJ ( je výhodou )

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

OPTIMIS s. r. o.

Pozícia / odvetvie: Obchod / Lakýrnik, lakovač / Prípravár stavieb
Dátum zverejnenia: 28.05.2024

Iné možnosti práce